Мінімальне замовлення від 20 шт.

Вишивка лого

Якісна вишивка лого - це досить затребувана послуга, яка потрібна ралічной підприємствам і компаніям. І якщо Ви хочете отримати дійсно якісну роботу з нанесення напису або малюнка на будь-який одяг або тканинне виріб, то можете сміливо звертатися за цим в нашу компанію, так як ми спеціалізуємося на цьому напрямку.

Вишивка логоЯкщо Вас зацікавила така пропозиція, то наша вишивка логотипів доступна для практично будь-якого клієнта. І єдине, що Вам необхідно зробити - це зв'язатися з нашими співробітниками, які допоможуть Вам як вибрати відповідні послуги, так і оформити замовлення. Але вишивка логотипу - це далеко не єдина послуга, яку Ви можете знайти у нас, так як ми займаємося ще й виготовленням різних виробів.

Вишивка лого доступна за допомогою машинного нанесення або термопечати, яка дозволить нанести малюнок на практично будь-яку поверхню. Тому вона часто використовується для проведення рекламних компаній та різноманітних акцій.

Ціна на вишивку лого або нанесення написів залежить насамперед від розміру самого малюнка і особливостей Вашого замовлення. Наприклад, якщо Ви хочете нанести логотип на вже готовий одяг, то подібне замовлення буде максимально дешевим. А якщо Ви потребуєте повному виготовленні спец одягу або костюма, на який потім будуть наноситися логотипи, то ця пропозиція може коштувати трохи дорожче.

Хоч наша компанія і не єдина, у якій Ви можете знайти нанесення лого (вишивка), але до нас досить часто звертаються клієнти саме з такими замовленнями. А для того, щоб дізнатися повний список наших послуг Ви можете як скористатися сайтом, так і просто зателефонувати нашим співробітникам.