Мінімальне замовлення від 20 шт.

Комп'ютерна вишивка

Комп'ютерна вишивка, нанесення логотипу, фірмової символіки. Компаніям різної сфери діяльності пропонуємо виробництво і нанесення фірмового логотипу, емблеми, написів на різні фірмові носії за допомогою комп'ютерної вишивки. Вишиті логотипи і шеврони виглядають традиційно і об'ємно і тому виглядають багатшими, а за рахунок щільності застила ниток служать довше і практичніше. Комп'ютерна вишивка хороший і недорогий спосіб позначити присутність своєї рекламної інформації на великому обсязі носіїв.

Комп'ютерна вишивка Вишитий товарний знак замовити Вишитий товарний знак замовити

Вироби відмінно підходять для частого використання в якості повсякденного або рекламного одягу. Комп'ютерна вишивка рекомендується для нанесення зображень на одяг, який експлуатується з особливою інтенсивністю (спецодяг, спортивна форма, одяг екстрених служб і т.д.). Зображення приємне на дотик, не тріскається, не вигорає, не втрачає первісну яскравість фарб.

Рекламна одяг, нанесення реклами на одяг Вишитий логотип замовити Нанесення логотипу

Комп'ютерною вишивкою можна оформити різні сувеніри - пакувальні мішки для подарунків, сувенірні прапорці, футляри під пляшку, тематичні листівки, і багато іншого - область застосування компьютерной вышивки залежить від вашої фантазії!

шеврони купити Одяг спецслужб, нанесення написів, реклами

Вишитий товарний знак на уніформі не тільки ненав'язливо нагадує про компанію потенційним клієнтам, а й, завдяки ефектному і дорогому виконанню, підвищує її статус у свідомості споживача.

<<Назад