Мінімальне замовлення від 20 шт.

Рекламний одяг


Рекламний одяг – Ваша візитна картка. При проведенні рекламних акцій, виставок та інших подібних заходів важливу роль відіграє рекламний одяг.

Основними функціями рекламного одягу є наступні:

  • Рекламна одяг купитиВін дозволяє виділити Вашу фірму серед інших;
  • Яскравий ексклюзивний рекламний одяг відразу зверне увагу на представників саме Вашої компанії, дозволить ідентифікувати Вашу фірму;
  • Використання корпоративної символіки (колір, набір шрифтів, логотип компанії) відобразить специфіку діяльності Вашої фірми і зміцнить корпоративний дух;
  • Клієнти і партнери запам'ятають не тільки Ваш слоган, а й якийсь візуальний образ, що посприяє значимості Вашої фірми і Вашої продукції.

Бейсболка - это це сучасний лідер серед головних уборів. Їх носять всі. На передній частині кепки знаходиться чудове місце для розміщення Вашої реклами.

Фірмові бейсболки замовити

Фірмові бейсболки - це універсальний рекламний головний убір, який стане в нагоді не тільки співробітникам Вашої компанії, але й численним клієнтам і діловим партнерам. Навіть якщо вони не будуть носити сувенірні бейсболки самі, то напевно подарують їх своїм дітям, а кращого варіанту пересувної реклами фірми не можна і придумати. Ми готові нанести на бейсболки логотип Вашої компанії. Нанесення логотипу на бейсболки можливо різними методами: шовкографія, термоперенос, вишивка і т.д. в залежності від поставленого завдання і бюджету.

<<Назад